درباره ما

شرکت توسعه پتروشیمی هزاره سوم از نوع سهامی خاص بوده ،  در سال ۱۳۸۵ با موضوع فعالیت : تولیدی ، خدماتی و بازرگانی و پشتیبانی فنی و مشاوره ای در زمینه محصولات پتروشیمی و واردات و صادرات مواد و محصولات مجاز بازرگانی و سرمایه گذاری مشارکت در فعالیت های مرتبط ، تاسیس گردید . 
دیگر اهداف شرکت :

ایجاد اشتغال در استانهای مختلف

استفاده بهینه از محصولات تولیدی پالایشگاه گاز و تبدیل آن به محصولات ارزشمند پتروشیمیایی با ارزش افزوده بیشتر

ایجاد صنایع پایین‌دستی در کشور و رونق اقتصادی استانهای مورد نظر

افزایش خدمات جانبی در سطح منطقه، با توجه به ماهیت واحدهای پتروشیمی

 

اهداف و سیاست‌های آتی

  • تداوم و گسترش تشکیلات نظارت کارگاهی و مهندسی، انعقاد قرارداد مشاوره مدیریت با شرکت‌های پتروشیمی زیرمجموعه شرکت گروه پتروشیمی سرمایه‌گذاری ایرانیان

  • اصلاح تشکیلات نظارت کارگاهی در سایت پتروشیمی ایلام و سایت  SRU، لردگان،‌ ارومیه و تشکیل تیم خدمات خرید تجهیزات داخلی و خارجی پروژه‌ها

  • توسعه و تکمیل سیستم‌های مکانیزه جامع شرکت به‌منظور ارائه اطلاعات و خدمات به کلیه کاربران داخلی و خارجی شرکت

  • توسعه و گسترش شناسایی و تأمین نیازها در سایر بخش‌های نفت و پتروشیمی و دیگر صنایع کشور

  • ارتقاء مهارت، سطح علمی و انگیزه‌های کارکنان از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی، بهبود شرایط کار و جلب مشارکت کارکنان به‌عنوان اصلی‌ترین سرمایه شرکت

  • تدوین سیستم‌ها و دستورالعمل‌های نظارتی و کنترل پروژه و پیش آمادگی برای استقرار سیستم (OHSAS, IMS, ISO) در شرکت

هزاره سوم بعنوان یک شرکت مهندسی و ارائه دهنده خدمات فنی و مشاوره ای با استفاده از تجارب مدیران و کارشناسان خبره صنعت نفت، گاز و پتروشیمی و با در اختیار داشتن زیر ساخت مناسب اینگونه خدمات و مدیریت پروژه ها (MC) تاسیس گردیده است.اولین مدیران شرکت آقایان حمزه لو ، طهرانی صفا ، صمیمی و مرادی و مهندس معلمان بودند .

هم اکنون مدیریت شرکت را جناب آقای سنگلجی عهده دار هستند .

همچنین این شرکت کلیه امور مالی خود را به شرکت خدمات مالی حافظ گام محول نموده است .

فعالیت اصلی شرکت، در حوزه صنعت نفت، پتروشیمی، گاز میباشد و در این راستا ، تجربیات موثری را در حوزه  HDPE,OLEFINE,POLYETHYLENE,PIPELINE در اختیار دارد.

این شرکت پروژه های پتروشیمی ایلام ، پتروشیمی ارومیه و لردگان را با موفقیت به پایان رسانده و آمادگی خود را جهت  ارائه هر گونه خدمات فنی /  مشاوره ای و مدیریت پروژه های صنعتی و تولیدی، اعلام می نماید.

همچنین این شرکت هم اکنون در زمینه انجام خدمات عمومی ، تخصصی با شرکت بازرگانی پتروشیمی و شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات و مواد شیمیایی صنایع پتروشیمی ( اسپک ) همکاری دارد .

اعضای هیأت مدیره

نام

سمت

شرکت بازرگانی پتروشیمی

رئیس هیأت مدیره

شرکت پتروشیمی ارومیه

نائب رئیس هیأت مدیره

شرکت SPEC

عضو هیأت مدیره

آقای افشین سنگلجی

مدیرعامل

 

درباره‌ی مدیر